اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند 

در اصلاح طرح لبخند چه اتفاقی می افتد ؟

برای اصلاح طرح لبخند باید چکار کرد ؟

اصلاح طرح لبخند ، موضوعی که دغدغه این روز های افراد شده  و در روابط اجتماعی افراد تاثیر گذار شده است . لبخند زیبا همیشه باعث ایجاد چهره جذاب تر می شود و این می تواند اعتماد به نفس خوبی به افراد بدهد . با ما همراه باشید تا در این بخش بیشتر با اصلاح طرح لبخند آشنا شوید .

اصلاح طرح لبخنداصلاح طرح لبخند چیست  

برای اصلاح طرح لبخند تغییراتی در حوزه دندان و دهان بیمار رخ می دهد که آن ها را از نظر رنگ ، فرم و موقعیت دندان ها ، به وضعیت مطلوب تر می رسانند . برای مثال اگر دندانی پیش نابجا دارد با انجام کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان، آن ها را در موقعیت مناسب قرار می دهند و یا اگر رنگ آن تیره است ، روشن می کنند و یا بر طبق مشکل دندان از روکش ها استفاده می شود .

روند انجام اصلاح طرح لبخند

در اصلاح طرح لبخند، بسته به نوع مشکلات دندان ها ، کار های مختلفی روی دندان صورت می گیرد . گاهی لازم به انجام چند روش با هم می باشد یا در مواردی تنها با سفید کردن می توان به نتیجه دلخواه رسید .

اصلاح طرح لبخند با ونیر ( لمینت دندان )

ونیر به سطح دندان ها متصل می شود و به آن ظاهر زیبا می دهد . لمینت معمولا استحکام خوبی دارد و به زیبایی با لثه هماهنگ می شود . در دندان هایی که مشکل شکستگی دارند استفاده از لمینت یک روش رایج برای حل این مشکل است . در این روش دندان بیمار تراشیده می شود و بعد از آماده کردن مدل ونیر ، لمینت روی دندان متصل می شود .

اصلاح طرح لبخند با لیزر

برای زیبایی و اصلاح طرح لبخند استفاده می شود . برای سفید کردن دندان ها می توان این کار را در مطب و در یک جلسه انجام داد . به این صورت که وقتی مریض برای تغییر رنگ دندان به دندانپزشک مراجعه می کند ، موادی روی دندان های وی گذاشته و با استفاده از نور لیزر در مدت زمان کم حدود سه تا چهار دقیقه انجام می شود . در واقع سفید ماندن و حتی ماندگاری دندان نیز با استفاده از لیزر بیشتر می شود .

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمانهای مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره  : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. 
اینستاگرام

اصلاح فرم لثه با لیزر

در مورد کسانی که لثه های پایین آمده ای دارند و می خواهند که حالت لثه خود را درست کنند و یا لثه های آن ها در یک تراز و یک ردیف با هم قرار ندارند با استفاده از لیزر این مشکل به راحتی قابل حل است و برای ایجاد طرح لبخند بسیار کاربردی می باشد .

نتیجه گیری

انجام طرح لبخند ، باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود . هیچ زیبایی در چهره به اندازه لبخند نمی تواند جذابیت فرد را دوچندان کند . اگر از ظاهر دندان های خود راضی نیستید می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی ، لبخند را به چهره خود باز گردانید .

پاسخ

سه × یک =