بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در گیشا

بهترین کلینیک دندانپزشکی در گیشا

انتخاب یک دندانپزشک خوب و یا یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی از جمله اولین قدم ها برای بهبود سلامت دندان است. اما در یافتن مرکز دندانپزشکی نیاز است که تا حدی آگاهی داشته باشیم که مشکل دندانمان چیست و به دنبال چه خدماتی باید باشم. در ادامه به مهم ترین خدمات دندانپزشکی از جمله ایجاد طرح لبخند زیبا اشاره شده و درمی یابیم چه اقداماتی برای بهبود کامل دندان باید انجام داد؟

ایجاد طرح لبخندی زیبا

از جمله مهم ترین عوامل در ایجاد یک لبخند زیبا و زیبایی شناسی در دندان، استفاده از کامپوزیت است.

کامپوزیت علاوه بر خاصیت ترمیم که دارد، برای ایجاد ظاهری زیبا در دندان نیز به کار می رود.

زمانی که دندان پوسیده است، دچار درد در دندان هنگان خوردن می شوید و یا حتی قسمتی از آن شکسته است، دندانپزشک ابتدا محل آسیب دیده و پوسیده را می تراشد و در ادامه بعد از پاکسازی کامل دندان، محل را ترمیم و پر خواهد کرد.پرکردن دندان با استفاده از آمالگام و کامپوزیت انجام خواهد شد.

بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-زیبایی-گیشا

بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-زیبایی-گیشا

کامپوزیت موادی سازگار و همرنگ دندان است و به همین دلیل بسیار محبوب و استفاده آن رایج است. اما آمالگام معمولا هزینه ی کمتری دارد و از مقاومت بیشتری نیز برخوردار است.

اما از کامپوزیت ونیز به عنوان یک روکش زیبایی نیز برای بهبود و سفید کردن رنگ دندان و ظاهر بهتر دندان کمک می کند.

اصلاح طرح لبخند در بهترین کلینیک دندانپزشکی

برای ایجاد لبخندی زیباتر نیاز به خدماتی در دندانپزشکی است.

بعد ازآن که دندان به طور کامل ترمیم شد و نقص وجود نداشت، دندان ها به دلایل مختلفی ممکن است زرد، تیره و یا رنگی نامناسب پیدا کنند. با استفاده از خدمات زیبایی می توان رنگ دندان را زیباتر کرد.

بلیچینگ یکی از خدمات مهم زیبایی در دندان پزشکی است که می توان با استفاده از آن دندان را سفید کرد.

یکی دیگر از راه های ایجاد لبخند زیبا ارتودنسی است

دردرمان ارتودنسی،می توان مشکلات فک، نامرتبی ندان، ناهنجاری های دندانی و.. را به طور کامل برطرف کرد.

اصلاح طرح لبخند با لیفت لثه

بسیاری از افراد را دیده ایم زمانی که می خندند،  مقدار زیادی ازلثه آن ها دیده می شد. با لیفت لثه می توان مقداری از لثه که دیده می شود را پوشاند و لبخند زیباتری را ایجاد نمود.

بهبود طرح لبخند با لمینت

با استفاده از لایه نازک، رنگ روشن و همینطور جنس سرامیک می توان روی دندان قرار داد و تمام نواقص دندان را پوشانید.

روکش دندان برای ایجاد لبخندی زیبا

زمانی که به هر دلیلی دندان شکسته است و یا قسمت عمده ای از آن پوسیده و آسیب دیده و حتی دندان عصب کشی شده و یا ضعیف است می توان روکشی برای ایجاد استحکام بیشتر و ظاهری زیبارتر روی دندان قرار داد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
اینستاگرام

ایمپلنت

ممکن است بر اثر حادثه ای دندان خود را از دست داده باشید و یا به علت خرابی آن را کشیده باشید، در این مواقع می توان دندانی مصنوعی را جایگزین دندان از دست رفته کرد، بدین صورت جای خالی دندان دیده نمی شود و دندانی سفید و کامل جایگزین شده و لبخندی زیباتر ایجاد خواهد کرد.

برای ایجاد طرح لبخند زیبا و دیگر خدمات مهم دندانپزشکی حتما به بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنید تا در کمترین زمان بهترین نتایج را بدست آورید.

مقالات مرتبط :

تفاوت ایمپلنت و دندان طبیعی

پوسیدگی دندان در بارداری

پاسخ

یک × 2 =