بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

یکی کلینیک دندانپزشکی خوب، خدمات مختلف درمانی و زیبایی زیادی را به بیماران خود ارائه می دهد، کلینیک دندانپزشکی نیک نیز خدماتی از جمله : کامپوزیت دندان،ایمپنت، لمینت و.. را به عنوان یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران با بالاترین سطح کیفیت به بیماران ارائه می دهد.در این مقاله به رایج ترین سوالات بیماران از جمله :هزینه کامپوزیت دندان، مزایای لمینت نسبت به سایر روش ها و… پرداخته شده است.

نمونه-کامپوزیت-نیک-دنتال

کامپوزیت دندان در بهترین کلینیک دندانپزشکی چگونه انجام می شود؟

یک مفهوم کلی از کامپوزیت دندان آن است که کامپوزیت برای ترمیم دندان های پوسیده ، تغییر رنگ دندان ها، تغییر شکل دندان، افزایش زیبایی لبخند استفاده می شود.

چگونه کامپوزیت در بهترین کلینیک دندانپزشکی انجام می شود؟

ابتدا دندان برای قرار گرفتن کامپوزیت آماده می شود، سپس کامپوزیت به صورت لایه ای روی دندان قرار می گیرد و با استفاده از یک نور خاص لایه روی دندان محکم می شود، سپس دندانپزشک کامپوزیت را صیقل می دهد.

 

مطالب مفید:

ماندگاری ایمپلنت دندان جلو

مراحل انجام کامپوزیت ونیر دندان

 

هزینه کامپوزیت در بهترین کلینیک دندانپزشکی

هزینه های کامپوزیت متفاوت است، اما کامپوزیت ها می توانند قیمت هایی بیشتر از پرکننده های نقره داشته باشند.

بیمه اکثرا هزینه ای تا محدوده ی قیمت پرکننده های نقره را قبول می کند.

اما باتوجه به کاربردهای کامپوزیت و تاثیرات بسیار خوب آن برای دندان، جز روش های زیبایی و درمانی و به صرفه برای بیماران ودندانپزشکان است.

لمینت در یک کلینیک دندانپزشکی خوب چگونه انجام می شود؟

یک پوسته و لایه نازک است که برای بهبود اندازه،طول، شکل و به طور کلی ظاهر دندان طراحی شده و کاملا با دندان سازگار است. این روش اغلب بدون هرگونه خراش و آسیبی به دندان اصلی انجام می شود.

نمونه-کامپوزیت-نیک-دنتال

مزایا لمینت دندان در بهترین کلینیک دندانپزشکی

لمینت به صورت لایه ای همانند یک دندان اصلی تمیز سالم روی دندان قرار می گیرد و اغلب تشخیص تفاوت آن با دندان طبیعی غیر ممکن است.

لمینت برخلاف دندان های طبیعی و همینطور دیگر مواد پرکننده به دلیل استفاده از مواد باتکنولوژی بالا در ساخت، در برابر لکه های چای و قهوه مقاوم است.

لمینت برای رفع ظاهر نامناسب دندان و تیرگی هایی که باسایر رو ها قابل رفع نیست بسیار مناسب است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
اینستاگرام

ایمپلنت چیست و چگونه انجام می شود؟

کاشت دندان اغلب نسبت به سایر روش های جایگزین دندان گران تر است.اما بهترین روش برای جایگزین دندان از دست رفته است.برای دریافت یک ایمپلنت موفق بهتر است یک لثه سالم، استخوان کافی برای حمایت از دندان جایگزین داشته باشید و همینطور بهداشت دهان و دندان و همینطور مراقبت های لازم را انجام دهید.

ایمپلنت دندان ماندگار است؟

ایمپلنت یک روش درمانی مطمئن و خوب است . ایمپلنت می تواند یک جایگزین خوب به عنوان دندان طبیعی باشد و در صورتی که مراقبت های لازم را انجام دهید ماندگاری بسیار بالایی دارد.

شرایط مناسب برای ایمپلنت:

  • یک یا چند دندان از دست رفته داشته باشید
  • فکی سالم و استخوان کافی برای ایمپلنت داشته باشید.
  • می خواهید گفتارتان بهتر شود.
  • به دنبال ظاهری زیبا برای دندان هستید.
  • و…

نتیجه:

درصورتی که خدمات زیبایی و درمانی  را در بهترین کلینیک دندانپزشکی و نزد یک دندانپزشک خوب انجام دهید و سپس طبق مراقبت ها ی توصیه شده رفتار کنید حتما نتایجی مطلوب وماندگار را تجربه خواهید کرد.

پاسخ

پنج × 1 =