جراحی زیبایی لثه

جراحی زیبایی لثه

لبخند لثه ای چیست ؟

آیا از طرح لبخند خود رضایت ندارید ؟

داشتن لبخندی زیبا تاثیر زیادی در چهره و ظاهر فرد دارد و باعث افزیش اعتماد به نفس می شود . امروزه درمان های مناسبی ارائه می شود که با استفاده از آن می توانید لبخندی زیبا را تجربه نمایید . ما در این بخش به بیان مختصری از آن می پردازیم .

جراحی زیبایی لثهاصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند خود یک درمان زیبایی است که با انجام درمان های مختلف رخ می دهد . درمان های متفاوتی که برای این اصلاح ارائه می شود ، بر طبق شرایط بیمار و دندانهای وی انتخاب می شود . زیرا ناهنجاری هایی وجود دارد که با لمینت و یا کامپوزیت اصلاح نمی شود برای مثال فکی که عقب است و یا انحراف دارد مسلما درمانی به جز ارتودنسی ندارد و باید این مشکل را در ابتدا برطرف نماید .

چگونگی درمان لبخند لثه ای

برای اینکه بدانید با بالا رفتن لثه می توانید لبخند زیباتری داشت باشید باید به متخصص ارتودنسی مراجعه نمایید تا از علت دقیق آن جویا شوید . اگر مشکل فکی وجود داشته باشد یعنی لبخند لثه ای در اثر رشد بیش از حد لثه باشد ، طبیعتا لیفت لثه اصلا کمکی به این موضوع نخواهد کرد و باید با استفاده از ارتودنسی و جراحی فک مشکل به طور کامل برطرف شود . اگر افزایش حجم لثه در اثر مصرف مواد خاص دارو یا ضعیف بودن بهداشت به وجود آمده باشد ، در این صورت روش لیفت لثه می تواند درمان لبخند لثه ای باشد . قبل از انتخاب هر روشی ابتدا به یک متخصص دندانپزشکی مراجعه نمایید تا علت اصلی مشکل مشخص شود .

درمان لبخند لثه ای با ارتودنسی

بیمارانی که از لبخند لثه ای یا همان Gummy Smile خود شکایت دارند باید بدانند این مورد جزو سخت ترین درمان های ارتودنسی است و بسته به اینکه چه عاملی سبب آن می شود یعنی مشکل تورم لثه است و یا به فک مربوط می شود ، نسبت به درمان اقدامات لازم ارائه می گردد . معمولا ارتودنسی به تنهایی نمی تواند مشکل لبخند لثه ای را به طور کامل برطرف نماید و در بسیاری از موارد نیاز به درمان های کمکی لثه و یا جراحی خواهد بود .

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره  : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. 
 اینستاگرام

نتیجه گیری

اگر می خواهید اصلاح طرح لبخند انجام دهید توصیه می شود ، آگاهی خود را بیشتر نمایید تا بتوانید تشخیص دهید چه مراحلی برای درمان دندان های شما نیاز است . برای این مشکلات درمان های یک شبه ممکن است آسیب رسان باشد و نتیجه مطلوب حاصل نشود ، پس برای اقدام ، اطلاعات لازم را کسب نمایید و به کیفیت کار نیز اهمیت دهید . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک دندانپزشکی زیبایی مراجعه نمایید و مشاوره های مورد نیاز را دریافت کنید .

پاسخ

دو × 5 =