دندان پزشکی خوب در غرب تهران

دندان پزشکی خوب در غرب تهران

 اهمیت مواظبت از دانه های مرواریدی ! یکی از چیز هایی که امروزه با این سبک زندگی نا درستی که اکثر افراد در پیش گرفته اند و آن ها را گرفتار کرده است ، مشکلات مربوط به دندان است که با عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و جویدن خوراکی  های سفت و محکم ایجاد می شود و باید سریعا به دندانپزشکی خوب در تهران مراجعه کنیم تا مشکلات دندانی گسترش نیابد.

کامپوزیت-در-نیک-دنتال

دندان، یک عضو موثر و کارآمد است ، به  طوری که وقتی سلامت آن به خطر می افتد، افراد به درد سر می افتد.باید سعی کرد با تغییر سبک زندگی جلوی بسیاری از این مشکلات را گرفت.

با خوردن غذای سالم و نرم، استفاده از لوازم بهداشتی مانند نخ دندان، مسواک و خمیر دندان ، شستوی دهان و دندان با محلول های  دهان شویه و فلوراید از  پوسیدگی و تخریب دندان  های هم چون مروارید تان مواظبت کنید.

کسی که دچار عارضه های دندانی شده باشد برای انجام خدمات زیبایی و درمانی به دندان پزشکی مراجعه می کند.

خدمات درمانی و زیبایی ارائه شده در دندان پزشکی های معتبر و مجرب عبارت اند از :

 • کامپوزیت: از ترکیب نوعی مواد ماتریسی و رزینی به وجود آمده است که با استفاده از این روش  ایرادات دندان های تان را از بین ببرید. هم چنین به سفیدی و درخشندگی دندان ها کمک می کند ، دندان های خراب و پوسیده را مانند روز اول درست و زیبا می کند. استفاده از کامپوزیت هم جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی دارد.
 • بلیچینگ : از  ماده ی پراکسید هیدروژن ساخته شده است، با استفاده ازتزریق و ژلیش این ماده به عمق دندان ها می رود و رنگ دندان ها را کامل و عمیق سفید می کند .
 • لمینت: یک لایه ی بسیار نازکی است که برروی دندان ها کشیده می شود و اندازه ، شکل، رنگ دندان ها را تغییر می دهد، هم چنین ظاهر دندان ها را بهبود می بخشد.
 • ارتدونسی : به منظور مرتب کردن دندان ها انجام می شود.
 • پروتز متحرک : پروتز یا دندان های مصنوعی یا روکش دندان ، پروتز ها به منظور نرمیم و بازسازی دندان های خراب استفاده می شود، به طوری که با کار گذاشتن پروتز می توان جای خالی دندان ها را پر کرد.
 • جرم گیری : اغلب دندان ها به مرور زمان و با خوردن و نوشیدنی های رنگی ، سفیدی و درخشندگی شان را از دست می دهند، و اگر جرم گیری انجام نشود با به جا ماندن غذا ها در لابه لای دندان ها ، پوسیدگی ایجاد می شود.

پس جرم گیری هم می تواند یک روش زیبایی و درمانی محسوب شود.

خدمات زیبایی یک دندانپزشکی خوب

 • روکش : روکش دندان همان پروتز ثابت دندان است. که برای پوشش دهی خرابی ها و بد رنگی ها و جای عصب کشی ها و پر شده با موادفلزی، مورد استفاده قرار می گیرد.
 • پر کردن : برای اصلاح خرابی ها و پر کردن حفره های موجود در دندان ها به کار می رود، با استفاده از مواد قلزی یا سفید رنگ دندان های شکسته یا خالی شده را بازسازی می کنند. هم چنین در عصی کشی ها نیز از روش پر کننده استفاده می کنند.
 • عصب کشی : برای درمان دندان های خرابی که پوسیدگی و جرم آن ها به عصب دندان رسیده است و دندان پزشک تصمیم می گیرد با عصب کشی درد بیمار را کاهش دهد و به مروز از بین برود. در عصب کشی ها هم از مواد پر شدگی و هم روکش یا پروتز دندان استفاده می شود  تا دندان ها به همان حالت اول خود باز گردند.
 • ایمپلنت : دندان پزشکان از ایمپلنت برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته استفاده می کنند ، روشی نوین و کارآمد در این عرصه به شمار می رود.

گروه-دندانپزشکی-نیک

با استفاده از یک پایه ی فلزی و پیچی شکل به  داخل لثه های که ریشه دندانی ندارند ، فرو می کنند و از ایمپلنت به عنوان ریشه استفاده می کنند .و مواد دندانی را روی آن پایه کار می گذارند.

انواع مختلف ایمپلنت ها 

 1. اندوستیال
 2. ساب‌پریوستیال

هر کدام از این ایمپلنت ها برا ی نوعی خاصی از دندان ها و لثه ها کاربرد دارند.

ایمپلنت ها از مواد فلزی ساخته شده اند که با سایر دندان های موجود در دهان نیز سازگاری بالایی دارند و درون لثه هیچ عارضه و حساسیتی ایجاد نمی کند.

روشی است که بسیاری از دندان پزشکان حاذق در حال حاضر برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته ، آن را  پیشنهاد می کنند  هم چنین معتفدند روش های کاشت دندان های مصنوعی متحرکی که در گذشته رواج داشته دیگر منسوخ شده و برای داشتن دندان های زیبا دیگر احتیاجی به کشیدن تمام آنها و گذاشتن یک دندان مصنوعی کامل نیست چون عوارض زیادی در پی دارد و باعث بروز حساسیت هایی می شود.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
اینستاگرام

هزینه دریافت خدمات دندان پزشکی

برآورد هزینه های دندان پزشکی به انتخاب نوع روش و خدمات زیبایی یا درمانی، بستگی دارد.

کیفیت و کمیت مواد مورد استفاده، موقعیت و محبوبیت کلینیک دندان پزشکی، میزان تبجر و شهرت تیم حاضر در دندان پزشکی، تجهیزات موجود در دندان پزشکی ، همه از عواملی هستند که در برآورد  قیمت هر روش به طور جداگانه و هزینه های جاری در دندان پزشکی، موثر هستند.

اقساطی بودن هزینه های دندانپزشکی

البته بگذارید که غافل گیرتان کنم، کلینیک دندان پزشکی خوبی در غرب تهران وجود دارد به نام کلینیک نیک دنتال که با بهترین پرسنل و تجهیزات، می خواهند در نا به سامانی های اقتصادی که گریبان گیر بسیاری از مردم است، یاریگر آنان باشد و برخی از خدمات ارائه شده به صورت اقساطی قابل پرداخت است.

نتیجه گیری :

 • برای دریافت خدمات درمانی و زیبایی به بهترین دندان پزشک در دسترس مراجعه کنید.
 • در رعایت بهداشت دهان و دندان کوتاهی نکنید. چون اثرات بدی بر جای می گذارد و شما را متحمل هزینه و زحمت های مضائف می کند.
 • با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری به وجود آمده است که با خیال راحت دیگر نگران زیبایی و درد دندان هایتان نباشید و با سرعت آن ها را درمان کنید.
 • به فرزندان تان نیز بیاموزید از این دانه های مرواریدی کم یاب خود چطور مراقبت کنند.
 • و در نهایت از داشتن لبخند های زیبا لذت ببرید .

برخی از تصاویر خدمات دندانپزشکی نیک دنتال:

 

 

 

پاسخ

شش + 14 =