طول عمر کامپوزیت دندان

طول عمر کامپوزیت دندان

آیا به دنبال زیبایی دندان هایتان هستید ؟

آیا می خواهید از کامپوزیت دندان استفاده کنید ؟

امروزه زیبایی دندان پرطرفدار شده است و علاوه بر جنبه های درمانی ، زیبایی آن نیز بسیار قابل اهمیت شده است . اصلاح طرح لبخند ، سفیدی دندان ها و داشتن دندان های سالم از جمله موارد ملزوم در زیبایی دندان ها هستند . برای دندان هایی که ظاهر مناسبی ندارند ، می توان از کامپوزیت دندان ، لمینت و انواع روکش ها استفاده کرد . حفظ و نگهداری این روش ها در طول عمر آن ها بسیار موثر خواهد بود . ما در این بخش به بیان راه های مفید در افزایش طول عمر کامپوزیت دندان می پردازیم .

کامپوزیت ونیرکامپوزیت دندان

کامپوزیت یک روش مناسب برای بهبود ظاهر دندان ها است. برای انجام کامپوزیت ، مواد همرنگ دندان را به صورت خمیر روی سطح دندان قرار می دهند و متناسب با اندازه دندان بیمار ، به آن فرم داده می شود .

نحوه استفاده از کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان بدون تراش خوردن دندان ها انجام می شود و به دندان های اصلی بیمار آسیبی وارد نمی کند . این درمان جزو بهترین روش ، برای ترمیم دندان و ایجاد لبخندی زیبا محسوب می شود که در کلینیک های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد .

طول عمر کامپوزیت دندان

مسلما نمی توان زمان دقیقی را برای ماندگاری کامپوزیت تعیین کرد زیرا عوامل مختلفی در آن دخیل هستند . رعایت بهداشت دهان و دندان و نگهداری از آن ، می تواند در طول عمر کامپوزیت دندان مهم باشد که انجام این مراقبت ها توسط دندانپزشک زیبایی به بیمار گفته می شود .

همچنین استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت ، در ماندگاری کامپوزیت دندان موثر خواهد بود اما کافی نیست و دندانپزشک باید بتواند با مهارت و تجربه خود ، مواد را به طریق درست روی دندان ها قرار دهد و این مهارت نیز در روند انجام کار تاثیرگذار است . گاهی انجام نادرست یک روش درمانی ، آسیب جدی به دندان ها وارد می کند که ممکن است جبران ناپذیر باشد و بیمار به خاطر رعایت نشدن اصول درست ترمیم ، دندان خود را از دست دهد .

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره  : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. 
 اینستاگرام

نتیجه گیری

با توجه به آنچه ذکر شد مهارت دندانپزشک می تواند در ماندگاری کامپوزیت دندان موثر باشد و می توان با استفاده از تجهیزات جدید و مواد با کیفیت ، عمر آن را افزایش داد . شما می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زیبایی اطلاعات لازم را کسب نمایید .

پاسخ

شانزده + شش =