معایب کامپوزیت دندان

معایب کامپوزیت دندان

آیا شما هم به فکر سفید کردن دندان های خود هستید؟ امروزه افراد زیادی به دنبال زیبایی چهره خود هستند.یکی از مواردی که به زیبایی چهره شما کمک می کند، سفید کردن دندان ها می باشد.افراد برای سفید کردن دندان های خود روش های مختلفی را به کار می برند. یکی از روش های سفیدکردن دندان ها، استفاده از روش کامپوزیت  دندان ها می باشد.

چگونه دندان های سفید داشته باشیم؟

خمیردندان های سفید کننده دندان شامل ترکیباتی می باشند که دندان ها را سفید می کنند. اگر از خمیر دندان سفید کننده برای دندان های خود استفاده می کنید و پس از مدتی متوجه شدید که دندان های شما سفید نشده اند،بهتر است استفاده از این خمیردندان های سفید کننده را متوقف کنید.شما برای سفید کردن دندان های خود می توانید از پودرهای سفید کننده نیز استفاده کنید. اما استفاده از پودرهای سفید کننده همانطور که به سرعت دندان ها را سفید می کند به همان سرعت نیز باعث صدمه به دندان ها می شود زیرا دارای خاصیت سایندگی می باشند و به همین علت نیز باعث آسیب به مینای دندان ها می شود. استفاده بیش از حد این خمیردندان ها و پودرهای سفید کننده بر روی دندان های شما اثر مخربی را بر روی دندان های شما باقی می گذارد و ممکن است دندان ها به سرما حساس شوند.

ونیرکامپوزیت

روش های سفیدکننده دیگر نیز در مطب دندانپزشکی به کار برده می شود.در مواردی که دندان دچار صدمه و خونریزی شده باشد و رنگ دندان تیره شده باشد در چنین مواقعی خمیر دندان ها و پودرهای سفید کننده اثری ندارد.به همین دلیل بهتر است به دندانپزشک مراجعه نمایید و شما برای انجام این کار می توانید به نیک کلینیک مراجعه نمایید.اگر قصد دارید دندان های خود را به اندازه ۳ تا ۴ درجه روشن تر کنید بهتر است از روش سفیدکننده دندان با استفده از کامپوزیت دندان بهره مند شوید.

کامپوزیت دندان

بهترین درمان برای افرادی که دارای دندان های بدرنگ و بدشکل شده اند، استفاده از روش کامپوزیت برای دندان های آن ها می باشد.همچنین برای ایجاد طرح لبخند زیبا، به کارگیری این روش بسیار موثر می باشد.برای کامپوزیت دندان ها، تغییراتی بر روی دندان ها داده می شود از جمله شکل، سایز و رنگ دندان ها اصلاح می شود.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک دندانپزشکی در غرب تهران یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت با دکتر مصطفی حیدری  می توانید با شماره : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
اینستاگرام

ویژگی کامپوزیت دندان خوب

  • از نخ دندان بدون این که پاره شود بتوانید استفاده کنید.
  • حاشیه کامپوزیت ها نباید به هیچ عنوان التهاب و قرمزی داشته باشد.

در صورت وجود هریک از علائم بالا باید به دندانپزشک زیبایی  خود مراجعه کرده تا این موارد اصلاح شود.

آیا درمان های زیبایی برای کامپوزیت دندان به دندان آسیبی وارد می کند؟

موادی که برای کامپوزیت دندان به کار می رود، همان موادی می  باشد که برای ترمیم دندان ها به کار می رود.خود کامپوزیت نمی تواند به دندان آسیبی وارد نماید.

معایب کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان معایب خاصی ندارد.فقط باید از دندان ها محافظت شود.اگر فردی که کامپوزیت دندان ها را انجام می دهد مهارت بالایی در انجام این کار نداشته باشد ممکن است به لثه آسیب وارد کند.البته اگر به دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید مشکل خاصی برای شما بوجود نمی آید.

پاسخ

12 + پانزده =