هزینه لیمنت دندان

هزینه لیمنت دندان

آیا شما نیز می خواهید طرح لبخند زیبایی داشته باشید ؟

آیا از لمینت دندان چیزی شنیده اید و می دانید با چه هزینه ای انجام می شود ؟

لمینت دندان برای داشتن لبخندی زیبا بسیار کاربردی بوده و از جمله روش هایی است که مراجعه کنندگان به دنبال هزینه دقیق آن هستند . در ادامه به بیان عوامل موثر در هزینه لمینت دندان می پردازیم .

لمینت دندان

لمینت زیبایی خاصی به دندان می بخشد و با یک تراش مختصر و یا بدون تراش روی دندان قرار می گیرد و نمای بسیار واقعی و طبیعی به دندان می دهد .

لمینت دندانکاربرد لمینت

لمینت کاربرد های بسیاری دارد از جمله برای بدشکلی دندان ها ، برای بستن فاصله بین دندان ها و همچنین برای افزایش ارتفاع دندان ها استفاده می شود . این موارد تاثیر زیادی در ظاهر دندان ها دارند که با به کار گیری این روش درمانی ، به راحتی قابل رفع هستند .

انواع لمینت

در کل دو نوع لمینت به بیمار پیشنهاد می شود . در نوع اول می توان دندان را تراش داد و لمینت را روی دندان نصب کرد . روش دوم بدون تراش است که می توان تغییر رنگ دندان را بدون تراش ، روی دندان قرار داد و نمای زیبایی به دندان بخشید . در این روش لمینت به طور دقیق در لابراتوار ساخته و کار می شود .

هزینه لمینت دندان

میزان آسیب دیدگی که دندان بیمار دارد و اینکه مواد اولیه با چه کیفیتی استفاده می شود ، تعیین کننده هزینه لمینت است همچنین مهارت دندانپزشک بر طبق مشکلاتی که در دندان بیمار وجود دارد ، دخالت می کند که این نیز بخشی از هزینه ها در نظر گرفته می شود .

لمینت با متریال هایی از جمله سرامیک ، پرسلن و کامپوزیت ساخته می شوند که با توجه به کیفت مواد اولیه آن ها هزینه های متفاوتی دارند . در کلینیک دندانپزشکی انتخاب جنس لمینت صورت می گیرد . این انتخاب بر طبق نوع دندان بیمار و انتظار بیمار از نتیجه درمان ، انجام می شود .

عوامل موثر در هزینه لمینت دندان

عواملی مانند میزان تراش دادن دندان ها ( بهتر است با حداقل تراش صورت گیرد ) ، دقت و زمانی که دندانپزشک برای انجام درمان صرف می کند ، نوع دندان بیمار و تجهیزاتی که در لابراتوار برای ساخت لمینت وجود دارد ، در هزینه نهایی تاثیر گذار خواهند بود .

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره  : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. 
 اینستاگرام

نتیجه گیری

در نتیجه می توان مشاهده کرد هزینه لمینت دندان در کلینیک های مختلف ، متفاوت است . اگر شما نیز به دنبال هزینه پایین برای انجام خدمات دندانپزشکی هستید باید این نکته را بدانید که کیفیت و مهارت ، در درمانی های دندانپزشکی بسیار حائز اهمیت هستند . پس سعی کنید کلینیک دندانپزشکی مناسب با هزینه معقول را انتخاب نمایید .

پاسخ

دو × یک =